Araç Kaplama

01

Araç Kaplama

Dünya’nın önde gelen araç kaplama firmalarından ORACAL Folyoları ile aracınızı yeniliyoruz ya da tamamen rengini değiştiriyoruz.

IMG-3185
IMG-3184
IMG-3182

Folyo kaplarken nelere dikkat etmeliyim ?

Performans : Öncelikle folyoyu ne kadar süre kullanacağınızı belirlemelisiniz. Su bazlı folyolar kısa, Solvent bazlı folyolar ise uzun ömürlü ve hava koşullarına daha dayanıklıdır. Üretim Şekli : Kalendirik folyolar zamanla ve doğa koşullarıyla beraber büzüşme eğilimine girebilirler. Cast folyolar ise döküm üretim şekliyle yapıldığı için hem daha elastik hem de daha yumuşaktır. Bu da size uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Hava delikli CAST folyo serisinin bir diğer özelliği ise aracınızın boyasının hava almasını sağlayarak boya dostu bir üründür. Monomerik mi ? Polimerik mi ? Monomerik bağlar kimyası gereği daha kısa oldukları için ısıya ve güneşe maruz kaldığında kopma eğilimine girebilirler. Polimerik bağlar ise daha uzun olması sebebiyle daha dayanıklı ve esnekliğe sahiptir.

Pigment kalitesi : Pigment kalitesi en önemli noktalardan biridir. Kötü pigment kalitesi kısa zamanda solmaya başlayabilirler. Ucuz folyoların en büyük sorunlarından biri budur. Laminasyon : Cast folyoların üzerindeki laminasyon sayesinde güneşin UV ışıklarının verdiği zararlardan hem aracınızı hem de folyonuzu uzun süre korur. ORACAL Folyoları Cast döküm olması sayesinde daha uzun ömür sağlamaktadır. Solvent bazlı folyolar yüksek yapışma direnci sağlamasıyla ısıya, güneşe, kimyasallara, have ve trafik şartlarına en dayanıklı ürünlerden biridir. Dünyadaki en iyi pigment kalitesine sahip ORACAL Folyolarını uzun süre solmadan ve ilk günkü canlı rengiyle kullanabilirsiniz.


>>Araç folyo kaplama
>>Renk değişimi
>>Kaput koruma folyoları
>>Tavan kaplama
>>Cam filmi

IMG-3183

0850 577 70 88

0532 300 82 83