top of page

Hizmetlerimiz

Türkiye’nin en çeşitli ve en geniş ürün yelpazesine sahip firmamız bünyesinde aracınızın tüm carbon fiber parçalarını bizden temin edebilir ve aynı zamanda montaj ve boya hizmeti de alabilirsiniz.

bodykit.jpg

Bodykit

Taiwan, Almanya ve Litvanya’dan ithalatını kendi bünyemizde yaptığımız Bmw, Mercedes, Audi ve Porsche uyumlu GoodGo, KM JenYi, Pandem, TrackMad Widebodykit, Csr, Hnd Performance, De Quan, Twl Carbon ve daha birçok markanın bodykit ürünlerini Showroom’larımızda inceledikten sonra satın alabilir ya da boya & montaj dahil anahtar teslim şeklinde aracınızın baştan sona değişimini garajımızda yaptırabilirsiniz.

Carbon

Özellikle Bmw F ve G Serileri ile Mercedes, Audi grubu araçların spoiler, ayna kapak set, panjur, spoiler, lip, difüzör vb gibi ürünlerin 3K Twill, Red Gloss, Blue Marine, Kevlar, Forged ve Honeycomb orjinal dry Carbon olarak üretilmiş veya kaplanmış şekilde  satin almak isterseniz Showroom’umuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca M Power Serileri, Amg özel üretim veya Supra gibi araçların özel sipariş kaput, bagaj, çamurluk vb gibi tüm ürünlerini de isteğinize göre sipariş edebilmekteyiz.

carbon.jpeg
Araba tamircisi
RESTORASYON.jpg

Restorasyon

Son yıllarda popüler olmaya başlayan klasikleşmiş araçlarınızın restorasyon & renovasyon işlemlerini de bünyemizde kaporta & boya & iç dizayn & deri döşeme & tavan kaplama & motor bakım / onarım şeklinde baştan sona yenileme işlemlerini yapmaktayız.

Stance

Yurtdışında inanılmaz keyifli örneklerine şahit olduğumuz Air Suspansiyonlu, özel üretim orjinal el yapım 3 parça Off-Set’li jant takımlı ve kişiye özel iç dizayna sahip imza araçlarınızı yaratmak için bizden destek alabilirsiniz.

STANCE.jpg
Araba tamircisi
WIDEBODYKIT.jpg

WideBodykit

Amerika, Almanya ve Litvanya’dan ithal ettiğimiz Pandem, Felony, LTO ve TrackMad Widebodykit ürünlerini satın almak ve hatta proje araçlarınızı hazırlama konusunda kaportasal işlemlerden Wise-Fab’e kadar, özel üretim jantlardan motor modifikasyonlarına kadar geniş ölçekteki tuning kartelamızdan isteklerinize özel seçimler yapabilirsiniz.

Alcantara

Orjinal İtalyan mikro-suede Alcantara kumaşa sahip olmak veya aracınızdaki direksiyon, trim set, kol dayama vb gibi parçaların kaplanması konusunda bizden destek alabilirsiniz.

ALCANTARA.jpg
Araba tamircisi
deri.jpg

Deri Döşeme

Alman Dakota veya Nappa ve İtalyan deri seçenekleri ile aracınızın yaşam alanındaki koltukları, kotuk başları, kol dayama ve kapı içlerindeki bölümleri dizayn etme konusunda dikiş rengi ve formundan tutun nakış veya soğuk pres logo basımına kadar aracınızın iç alanını yeniden şekillendiriyoruz.

Detailing  

Killeme, Demir tozu arındırma, Pasta, Hare giderici, Cila, Seramik kaplama, Waxlama, Su itici özellik, Motor aksam temizliği, İç alan dezenfektasyonu, Deri bakım ve Ozon terapisi gibi işlemlerin yapıldığı “ Premium Detailing “ işlemlerimiz aracınızı ilk günkü berraklığına kavuşturma noktasında aradığınız tüm uygulamalara sahiptir.

DETAILING.jpg
bottom of page