top of page
Veri Analizi Yapan Kişi

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları

CarbonArt ürünlerinin sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma, kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek “info@crbnart.com” ‘a iletilmesi gerekmektedir.

Paketi açılmamış şekilde iade etmek istediğiniz ürünlerin, Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.


* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

Inkilap Mh. 29 Mayıs Cd. No : 3 A / B Ümraniye / İstanbul
M: 0532 300 82 83  |  T: 0850 577 70 88  |  info@crbnart.com


** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

 

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

 
Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;


İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

 

Ödeme Seçenekleri :

 
Kredi Kartı İle Ödeme :
Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ödeme işlemleriniz, 128bit SSL güvenli şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Güvenli alışveriş olarakta 3D Secure uygulaması sayesinde sizden başka kimsenin onayı olmadan kredi kartınız ile alışveriş yapamaz.
 
Havale İle Ödeme :
Sistemde kayıtlı banka hesap numaralarına ücreti gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

Teslimat : Mağazadan Teslim Al seklindeki satın alma işlemi yapıldıktan sonra 1 hafta içinde alınmayan ürünlerde, 8 günden itibaren günlük 50 TL depolama ücreti alınmaktadır. 

bottom of page